version:English versionDeutsch Version
mapa strony:mapa strony
kontakt:

22 756-25-35, 22 756-95-25, elektronika@elektronika.com.pl

05-500 Piaseczno, ul.Puławska 31

Elektronika Jacek Grabowski

O firmie

* Firma Elektronika – Jacek Grabowski powstała w 1985 roku i była jedną z pierwszych firm w kraju foto1specjalizujących się w diagnostyce i naprawie układów elektroniki samochodowej. Założona przez obecnego właściciela mgr. inż. Jacka Grabowskiego (ukończył studia na Wydziale Elektroniki Politechniki Warszawskiej) miała pierwszą swoją siedzibę w przydomowym garażu przy ul. Karolinki w Warszawie.

* W póżniejszym okresie został uruchomiony serwis samochodów w wynajętym pomieszczeniu przy ul. Zajęczej w Warszawie. Firma wtedy zaczęła zatrudniać własny personel, który zapoznawał sie z budową i naprawą kolejnych generacji systemów elektronicznych. Nabyte w tym okresie doświadczenie i uznanie wśród coraz to większej rzeszy Klientów spowodowało konieczność wybudowania własnego zakładu serwisowego.

* Zakład ten został oddany do użytku w 1994 roku na terenie Piaseczna przy ul. Puławskiej 31. Wyposażony został foto2w 3 stanowiska serwisowe, laboratorium pomiarowe, poczekalnię dla Klientów oraz część biurową i socjalną.

* Dalsza rozbudowa zakładu rozpoczęła się w 2001r. Został wybudowany trzykondygnacyjny budynek umożliwiający stworzenie nowego laboratorium, stanowiska serwisowego dla wyższych samochodów, sali konferencyjnej, sklepu i innych pomieszczeń.

* Wraz z rozwojem i doskonaleniem układów elektronicznych w samochodach, specjalizacja firmy objęła naprawę i diagnostykę:

  • systemów sterowania wtryskiem paliwa silników benzynowych
  • systemów sterowania silnikami wysokoprężnymi
  • systemów ABS, ESP
  • systemów sterowania klimatyzacją oraz wentylacją
  • fabrycznych systemów blokady rozruchu (immobiliserów)
  • magistral komunikacyjnych pojazdów m.in. CAN

* Posiadając duże doświadczenie, bogatą dokumentację, dobrze wyposażone laboratorium w testery fabryczne oraz opracowane w naszej firmie własne przyrządy jesteśmy w stanie dokonać naprawy samochodów osobowych praktycznie wszystkich marek, zarówno europejskich, azjatyckich jak i amerykańskich.

* Oprócz pojazdów osobowych naprawiamy również wyposażenie elektroniczne pojazdów i maszyn użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, autobusy, koparki), w szczególności kasety sterujące pracą silników tych pojazdów.

* Firma prowadzi również działalność w zakresie projektowania, wykonywania prototypów oraz naprawy urządzeń elektroniki przemysłowej oraz automatyki.

* Zapraszamy do szczegółówego zapoznania się z naszymi usługami, a zwłaszcza ze stroną, na której prezentujemy wykaz typowych napraw, co ułatwi Państwu skorzystanie z usług naszej firmy.