version:English versionDeutsch Version
mapa strony:mapa strony
kontakt:

22 756-25-35, 22 756-95-25, elektronika@bwm-electronics.pl

05-500 Piaseczno, ul.Puławska 31

Elektronika Jacek Grabowski

O firmie

* Firma BWM Electronics powstała w 1991 roku. Pierwotnie funkcjonowała pod nazwą „VIDEO TV SERVICE CENTER”. Od początku swej działalności zajmuje się serwisem wysoko zaawansowanego technicznie sprzętu elektronicznego. Wykorzystywanie specjalistycznych narzędzi i nowatorskich rozwiązań pozwoliło nam na podjęcie się coraz to bardziej złożonych napraw urządzeń RTV i AGD.
Od lat świadczymy również usługi z zakresu serwisowania elektroniki samochodowej oraz prowadzimy stację kontroli pojazdów.

* Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość zaawansowanych technologii umożliwiają nam świadczenie specjalistycznych usług w różnych dziedzinach elektroniki. Posiadany sprzęt, warunki lokalowe oraz potencjał naszych pracowników pozwalają szybko reagować na potrzeby rynku i dostosowywać się do aktualnych potrzeb Klientów.

* W lipcu 2023 roku firma BWM Electronics przejęła firmę „Elektronika – Jacek Grabowski” mieszczącą się w Piasecznie przy ul. Puławskiej 31.
Pozwoliło to na poszerzenie naszych usług z zakresu diagnostyki i naprawy systemów elektroniki samochodowej, naprawy modułów elektronicznych do pojazdów ciężarowych, użytkowych oraz specjalizowanych.

* Zakład w Piasecznie przy ul. Puławskiej 31 jest wyposażony w 3 stanowiska serwisowe, dodatkowo w stanowisko dla wyższych pojazdów, laboratorium pomiarowe, poczekalnię dla Klientów oraz część biurową i socjalną.

* Obecnie specjalizacja firmy obejmuje naprawę i diagnostykę:

  • systemów sterowania wtryskiem paliwa silników benzynowych
  • systemów sterowania silnikami wysokoprężnymi
  • systemów sterowania w samochodach hybrydowych i elektrycznych
  • systemów ABS, ESP
  • systemów sterowania klimatyzacją oraz wentylacją
  • fabrycznych systemów blokady rozruchu (immobiliserów)
  • magistral komunikacyjnych pojazdów m.in. CAN

* Posiadając duże doświadczenie, bogatą dokumentację, dobrze wyposażone laboratorium w testery fabryczne oraz opracowane w naszej firmie własne przyrządy jesteśmy w stanie dokonać naprawy samochodów osobowych praktycznie wszystkich marek, zarówno europejskich, azjatyckich jak i amerykańskich.

* Oprócz pojazdów osobowych naprawiamy również wyposażenie elektroniczne pojazdów i maszyn użytkowych (samochody ciężarowe, naczepy, autobusy, koparki), w szczególności kasety sterujące pracą silników tych pojazdów.

* Firma prowadzi również działalność w zakresie projektowania, wykonywania prototypów oraz naprawy urządzeń elektroniki przemysłowej oraz automatyki

 

* Zapraszamy do szczegółówego zapoznania się z naszymi usługami, a zwłaszcza ze stroną, na której prezentujemy wykaz typowych napraw, co ułatwi Państwu skorzystanie z usług naszej firmy.