version:English versionDeutsch Version
mapa strony:mapa strony
kontakt:

22 756-25-35, 22 756-95-25, elektronika@elektronika.com.pl

05-500 Piaseczno, ul.Puławska 31

Elektronika Jacek Grabowski

Program partnerski dla warsztatów

Program_partnerskiMając na uwadze poszerzenie współpracy z warsztatami samochodowymi proponujemy Państwu umowę serwisową generującą obopólne korzyści.
Uważamy, że tylko specjalizacja w połączeniu z wieloletnią praktyką może kreować wysoką jakość diagnoz oraz wykonywanych napraw co przekłada się na zadowolenie Klientów.

W związku z powyższym postanowiliśmy stworzyć sieć współpracujących warsztatów samochodowych, które będą w uzasadnionych przypadkach (tylko naprawy systemów elektronicznych) kierowały samochody do naszej firmy.

W ten sposób niespecjalizujace się w naprawach systemów elektroniki samochodowej warsztaty (mechaniczne, blacharsko-lakiernicze, wymiany ogumienia) uzyskają dostęp do wysokiej klasy partnera biznesowego, wsparcie i dodatkowe środki wynikające z umowy.

Prosimy zapoznac się z listą warsztatów uczestniczących w programie, któa ulega bieżącej aktualizacji.

Proponujemy Państwu:

  • prowizje ustalone w umowie o współpracy serwisowej
  • doradztwo/konsultacje techniczne w zakresie diagnostyki pojazdów
  • znaczące rabaty przy zakupie testerów diagnostycznych
  • wsparcie marketingowe polegające na bieżącym promowaniu współpracujących z nami warsztatów, zarówno poprzez naszą stronę internetową (link do Państwa strony www, dane teleadresowe, zakres usług) jak i poprzez umieszczenie informacji technicznych o Państwa warsztatach na terenie naszej firmy
  • pomoc biznesową/porady/szkolenia w zakresie rozwoju biznesu
  • dostęp do firm zagranicznych produkujących wyposażenie serwisowe i części zamienne

Podpisana umowa serwisowa będzie między innymi zawierała procentowo określone miesięczne wynagrodzenie (zależne od obrotu ze skierowanych i zrealizowanych przez firmę „Elektronika – Jacek Grabowski” napraw) z tytułu współpracy marketingowej i uczestnictwa w programie.
Zapraszamy do współpracy.
Informacje można uzyskać pod nr tel. 501-201-797.